Francuski szyk i czar - marka Lancome

Lancome to czysta postać luksusu. Kosmetyki tej marki to najwyższa jakość, luksusowe opakowania, przepiękne zapachy. Jeśli do tego wszystkiego dodamy francuski szyk, elegancję i przede wszystkim czar, to wyjdzie nam połączenie idealne. Takie, które ma tylko marka Lancome.

Firma na rynku istnieje od 1935 roku, więc wyróżnia się ponad 80-letnią tradycją. Założycielem marki Lancome był biznesmen Armand Petitjean. Nazwą zainspirował sie od francuskiego zamku Le Chateau de Lancosme. Zmodyfikowano ją nieco i tak powstała znana na całym świecie nazwa Lancome. Symbolem firmy zostały róże, które według legend rosły wokół zamku. Od 1964 roku marka Lancome należy do koncernu L’Oréal. Od samego początku istnienia firmy wszystkie wyniki sprzedażowe są udokumentowane. Od pierwszych dni istnienia aż do teraz jest to firma top of the top. Pierwszy zapach na rynek został wypuszczony już rok po otworzeniu firmy, jednak nie został on przyjęty zbyt entuzjastycznie. Wkrótce jednak taki stan rzeczy się zmienił, a dziś perfumy należą do jednych z najbardziej pożądanych.

Z roku na rok firma rozszerzała swój asortyment i zaczęła tworzyć wysokiej jakości i luksusowe kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz twarzy, a także kosmetyki służące do wykonania makijażu. Tusze do rzęs oraz podkłady tej marki znane są na całym świecie i używane przez najlepszych wizażystów.

Marka Lancome najbardziej jednak słynie z perfum. Ich kompozycje zapachowe są niezwykłe, wyjątkowe, przyciągające i pociągające. Jednym z najbardziej kultowych, doskonale znanym i ukochanym przez kobiety zapachem są perfumy La Vie Est Belle. Zapach przywodzi na myśl piękno otaczającego nas świata i piękno, jakie niesie ze sobą życie. Otula ciało i sprawia, że każda kobieta go używająca czuje się lepiej.

Komentarze