Lancome La Vie Est Belle - perfumy zainspirowane radością życia

Firma Lancome słynie z pięknych i luksusowych perfum. Wśród wypuszczonych przez tę markę na rynek zapachów prym zdecydowanie wiodą La Vie Est Belle. To perfumy, które robią zawrotną furorę wśród pań na całym świecie. Kochają je nie tylko kobiety, ale także mężczyźni u swoich kobiet! Stworzone zostały przez trzech francuskich mistrzów kreatorów zapachów. Są nimi Olivier Polge, Dominiquw Ropion i Anne Flipo. Połączyli oni klasyczne zapachy w tak nieklasyczną kombinację, że perfumy te mogą wyrażać całe piękno otaczającego świata oraz życia.

Zapach stworzony został z myślą o spełnieniu, szczęściu, samorealizacji i wyzwoleniu, czyli dla współczesnych i szczęśliwych kobiet. Perfumy są niepowtarzalne, kuszą, otulają i przyciągają. W nucie głowy kompozytorzy połączyli czarną porzeczkę i gruszkę. W nucie serca znajduje się irys, jaśmin oraz kwiat pomarańczy, natomiast podstawa perfum to połączenie paczuli, fasoli tonka, wanilii oraz pralinki. Kompozycja jest bardzo bogata, ale nieskomplikowana i nieprzesadzona. Twarzą tych jednych z najbardziej znanych perfum na świecie jest tak samo sławna aktorka Julia Roberts.


Podczas tworzenia perfum kreatorzy chcieli pokazać piękno życia oraz świata i dotrzeć do kobiet, aby dążyły do realizacji swoich pragnień i wyznaczonych celów, a co za tym idzie – dążyły do szczęścia. Połączenie i wyważenie składników spowodowało, że zapach La Vie Est Belle trafił idealnie w myśl przewodnią, ponieważ wywołuje uśmiech na ustach. To zapach, który łatwo określić, nie jest z całą pewnością nijaki. To zapach, który noszą kobiety pewne siebie, odważne i eleganckie. To po prostu zapach znany na całym świecie.

Sprawdz Lancome LA VIE EST BELLE w Perfumesco.pl

Komentarze