Nieodłączny element życia - zapachy i perfumy

Każda kobieta i każdy mężczyzna w swojej toaletce posiada perfumy. Mniejszą liczbę flakoników lub większą. Na rynku jest tak ogromny wybór perfum, że każdy znajdzie coś dla siebie: od naprawdę ciężkich, korzennych i orientalnych zapachów, przez zmysłowe, eleganckie i słodkie, aż po lekkie, świeże i delikatne. Zapach powinien współgrać z osobą, która go nosi, wyrażać ją i dużo o niej mówić. To, jakie zapachy preferujemy, bardzo dużo mówi o nas samych.

Marka Lancome specjalizuje się w tworzeniu luksusowych i ponadczasowych kosmetyków, jednak najbardziej znana jest ze swoich perfum. Najpopularniejsze są oczywiście La Vie Est Belle. Kobiety na całym świecie znają ten zapach i nim pachną. Prosta i nieskomplikowana kompozycja stworzona przez najlepszych francuskich twórców sprawia, że zapach trafia w gusta większości pań. Perfumy firmowane są przez jedną z największych i najpiękniejszych gwiazd, czyli Julię Roberts. Stworzone zostały na wzór otaczającego nas pięknego świata.


La Vie Est Belle to jednak nie jedyne perfumy tej marki, które odniosły duży sukces. Bardzo znane są również LA NUIT TRESOR. Reklamowane są twarzą jednej z najsłynniejszych i najpiękniejszych aktorek – Penelopy Cruz. Jest to zapach słodki, pociągający. Stworzony został z myślą o nocnym życiu. Tę cudowną esencję zamknięto w buteleczce, która została opracowana na wzór kryształu. Perfumy zostały stworzone z esencji róży stulistnej oraz zmysłowej nuty orchidei Vanilla Tahitensis. Znajdziemy tam także esencję liczi, bergamotki, różowego pieprzu. Niezależnie więc od tego, czy kobieta chce pięknie pachnieć w dzień czy w nocy, na półkach Lancome znajdzie coś dla siebie.

Komentarze