Perfumy na różne okazje

Na rynku jest ogromny wybór perfum o różnorodnych nutach zapachowych i różnej intensywności. Kobieta, wychodząc do pracy lub na przyjęcie, zawsze używa jakiegoś zapachu. Jest to bardzo ważny element, ponieważ to właśnie on przyciąga do nas innych ludzi. Liczy się też to, że po prostu lubimy ładnie pachnieć, zwłaszcza gdy gdzieś wychodzimy i jesteśmy pięknie ubrani. Jednak zapach do pracy i na co dzień powinien się różnić od tego, którego używamy na większe przyjęcia lub wieczorne wyjścia.

Na co dzień, do pracy lub do szkoły perfumy powinny być raczej lekkie i świeże. Najlepiej wybierać zapachy lekko cytrusowe, owocowe lub kwiatowe na bazie: limonki, mandarynki, pomarańczy, cytryny, arbuza, lilii wodnej. W pracy lub w szkole czy na uczelni lepiej unikać zapachów ciężkich, zmysłowych, które są przeznaczone raczej na imprezy i wieczorowe wyjścia. Kobiecymi, kwiatowymi i lekkimi zapachami są na przykład perfumy: Chloe by Chloe, Coco Madamoiselle Chanel. Oczywiście na rynku jest wiele innych lekkich i świeżych perfum, które idealnie nadadzą się do codziennego życia. Każdy jednak musi dostosować zapach według własnych upodobań.

Wieczorne wyjścia lub imprezy to czas, kiedy możemy pokusić się o perfumy zdecydowanie mocniejsze, bardziej ciężkie, zmysłowe. To czas, kiedy kobieta czuje się, wygląda wyjątkowo i tak też pachnie. Bardzo popularnym zapachem wybieranym wśród kobiet na większe wyjścia jest zapach od perfumy Lancome La Vie Est Belle. To zapach bardzo ekskluzywny, przyciągający i wyjątkowy. Właśnie takimi perfumami powinny pachnieć kobiety na ważniejszych wyjściach.


Wybór perfum zarówno na dzień do pracy czy do szkoły, jak i na wieczorne przyjęcie czy imprezę nie jest wcale taki prosty. Warto jednak pamiętać o tym, aby perfumy lekkie i świeże królowały na co dzień. 

Komentarze